Bielizna ma znaczenie, zawsze!

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać jak najlepiej. To dla większości najważniejszy dzień w życiu, dlatego też bardzo wiele przyszłych żon poświęca sporo czasu na wybór idealnej sukni ślubnej. Moda ślubna obecnie jest bardzo plaża i słońce mocno rozwinięta i Panny Młode bez trudu znajdą suknie o wymarzonych wyglądzie. Mogą wybierać spośród niezliczonej ilości modeli a także kroi. Suknie w stylu księżniczek, obecnie stały się mniej popularne, jednak jeśli jakaś dziewczyna o takiej marzy, to bez trudu kostiumy kąpielowe znajdzie sukienkę z ogromną ilością tiuli. Przeszkodą nie są już nawet indywidualne preferencje. Dzisiejsze salony ślubne oferują nie tylko dopasowanie i uszycie konkretnych modeli pod wymiar Panny Młodej, ale również uszycie sukienki według jej własnego projektu. Nie jest problemem uszycie marko stroje kąpielowe wymarzonej sukienki na przykład w niestandardowej długości.

W salonach przeważają suknie do ziemi, jednak ostatnio coraz więcej dziewczyn decyduje się wyjść poza schemat. Warto pamiętać, że na to jak będziemy wyglądać w wymarzonej sukience ma również wpływ bielizna jaką do niej dobierzemy. Wygląd opalanie na plaży nawet najpiękniejszych sukienek mogą zepsuć wystające ramiączka czy zapięcie od biustonosza. Jeśli chodzi o kolor to wbrew powszechnemu przekonaniu najlepszy pod białą suknię nie będzie biały, a cielisty.

Zdecydowanie cielista bielizna mniej odznacza się spod białych ubrań niż biała. Wiele kobiet ma problem z tym jaki kupić biustonosz do sukienki bez pleców. Jeśli sukienka ma bardzo głęboki dekolt na plecach najlepszym rozwiązaniem będzie biustonosz zapinany z przodu, którego ramiączka się krzyżują i na plecach są bardzo nisko strój kąpielowy na krzyż. Jeśli jednak takie rozwiązanie jest widoczne to warto poprosić krawcową szyjącą suknie o wszycie miseczek do sukienki. Jest to rozwiązanie, które bardzo chętnie wybierają Panny Młode, jednak pamiętajmy o tym, że jeśli chcemy naszą suknię później sprzedać, to przez to rozwiązanie będzie to trochę trudniejsze – ciężej będzie znaleźć inną osobę o takich samych wymiarach.