Doskonała pościel na cele hotelarskie

W ubiegłym miesiącu zakończyliśmy budowę naszego nowego hotelu na południu Polski. W planie inwestycyjnym ustalono, że otwarcie ma nastąpić jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, dlatego obecnie rozpoczęliśmy już prace wykończeniowe oraz prace związane z urządzaniem wnętrz.
W otwartych i nieograniczonych przetargach wybraliśmy firmy budowlane oraz dekoratorów wnętrz, którzy opracowali dla nas szczegółowy projekt wystroju wszystkich pokoi i pomieszczeń hotelowych. Obecnie ogłosiliśmy przetarg na zakup mebli hotelowych oraz wyposażenia pokoi hotelowych. Jeśli chodzi o wyposażenie, to będą zakupione między innymi: obrusy, zasłony, firany, ręczniki i pościel hotelowa.
Nasz hotel jest obiektem luksusowym, w którym nasi goście mają czuć się komfortowo, jak nigdzie indziej. Pragniemy, aby przyjemnie spędzili oni czas w naszym hotelu, a więc chcemy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół i dlatego poszukujemy eleganckich produktów najwyższej jakości. W każdej sypialni dla gości będzie dostępna pościel adamaszkowa (polecamy sklep www.barbat.pl), która jest wysokogatunkowa, wytrzymała, elegancka i niezwykle przyjemna w dotyku. Istotne znaczenie przy wyborze tej pościeli ma również fakt, że jest ona odporna na zabrudzenia i dobrze znosi częste pranie. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto będzie spał w takiej pościeli obudzi się zrelaksowany i wypoczęty.
Ma to być gładka pościel w kolorze kremowym i waniliowym. Dodatkowo chcemy, aby na każdym komplecie było wyszyte niewielkie logo naszego hotelu. Jeśli oferowany towar będzie spełniał wszystkie nasze wymogi, to decydującym kryterium wyboru będzie cena, jaką zaproponuje nam sprzedawca.