Sportowy duch jest też w Tobie!

Pragniemy, by nasze dzieci były zdrowe jak najdłużej. Przygotowujemy im pełnowartościowe posiłki z ekologicznych produktów, a także podajemy do picia wyłącznie wodę. Często jednak nie dbamy o ich tężyznę fizyczną, pozwalając na spędzanie długi godzin przed komputerem czy telewizorem. Czas jednak to zmienić. Niestety ale sama zdrowa dieta nie sprawi, że będą okazami zdrowia. Ruch (najlepiej na świeżym powietrzu) jest równie ważny. Aktualna oferta zajęć dla dzieci w różnym wieku jest szeroka, a także dostosowana do predyspozycji naszej pociechy.
Wśród zajęć dla dziewczynek, dużą popularnością cieszy się gimnastyka. W temacie gimnastyka dla dzieci Kraków jest tutaj pionierem, kluby krakowskie oferują różnorakie zajęcia. Spotkania odbywają się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych trening personalny z fitmixer, jak i na świeżym powietrzu (w zależności od warunków atmosferycznych). Dla chłopców dobrym wyborem może okazać się piłka nożna w pobliskim klubie sportowym. Mali mężczyźni z chęcią pokopią piłkę, a także nawiążą przyjaźnie z chłopcami w ich wieku. Ponadto w czasie zajęć naszej pociechy sami możemy uczestniczyć w zajęciach sportowych, by podbudować naszą tężyznę. Dobrym wyborem jest trening funkcjonalny Kraków takie oferuje w praktycznie każdej siłowni, czy klubie sportowym. Warto skorzystać z tego typu form aktywności fizycznej, by wzmocnić swoje ciało, a także oczyścić umysł.
Jeżeli jednak nie chcemy uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych, możemy również sami wykonywać proste czynności treningowe wraz z naszymi dziećmi. Pamiętajmy – ruch to zdrowie !